We are in social networks

facebook vk twitter vimeo googleplus
Banner

Reviews of the Fund

Media About Us

Українська|Украинский|UkrainianАнглійська|Английский|English
Tuesday, 06 March 2012 20:19

Проект "Національна Медична Премія"

Національна Медична Преміяперший в Україні масштабний проект, в рамках якого відбувається вибір та нагородження найкращих медичних працівників та лікарняно-профілактичних закладів.

Мета конкурсу: Публічне відзначення професіоналів та закладів системи охорони здоров’я, які заслуговують на пошану та визнання за їх внесок в розвиток медичної галузі та збереження здоров’я українського народу.

Завдання Конкурсу:

  • Покращити імідж медичного працівника в українському суспільстві;
  • Підвищити рівень обізнаності пацієнтів і сприяти вихованню відповідного рівня культури споживання медичних послуг;
  • Популяризувати серед широкої громадськості турботу про збереження власного здоров‘я;
  • Залучити вітчизняні та міжнародні компанії до благодійних програм з розвитку системи охорони здоров’я.

Механізм відбору кандидатів:

Переможці конкурсу обираються за результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Реєстр ТОП100 в медицині», яке здійснюється серед професіоналів системи охорони здоров’я України.

Вперше дослідження проводилося протягом 2009 – 2011 років.

19 жовтня 2012 року відбулась перша урочиста церемонія нагородження кращих медичних працівників України найвищою незалежною громадською відзнакою у сфері медицини – Національною Медичною Премією.

Основні номінації 2012 року: 10 премій практикуючих лікарів, з премії адміністраторів закладів охорони здоров’я, 5 премій для кращих лікарів на думку колег (ТОП100), 3 премії середнього медичного персоналу, 3 премії закладів охорони здоров’я, 3 премії викладачів та ректорів медичних навчальних закладів, 3 премії медичних навчальних закладів.

Спеціальні номінації 2012 року: 2 премії за корпоративну та соціальну відповідальність, 2 премії за особливий внесок в охорону здоров’я, 2 премії для іноземних лікарів, 1 премія лікаря приватного лікувального закладу, 10 премій медика Регіону, 6 премій медика Столиці та 3 премії за розвиток здорового способу життя та здоров’я.

Офіційний сайт проекту: http://nmp.org.ua/

Офіційна сторінка проекту у соціальній мережі Facebook: http://www.facebook.com/nmp.org.ua

 

kp-en pp-en
sv-en

OUR RESULTS