We are in social networks

facebook vk twitter vimeo googleplus
Banner

Reviews of the Fund

Media About Us

Українська|Украинский|UkrainianАнглійська|Английский|English
Tuesday, 06 March 2012 20:14

Проект "Ендавмент – раціональна благодійність"

Ендавмент - раціональна благодійність – соціальний проект, який покликаний убезпечити неприбутковий сектор України від фінансової та економічної нестабільності шляхом створення цільового капіталу, який стане пересторогою реалізації важливих соціальних проектів.

Місія проекту: сприяти фінансовій стабільності благодійних фондів, громадських організацій, закладів освіти та інших неприбуткових організацій для забезпечення безперервності їх соціальних проектів/програм.

В 2011 році Фонд заснував ендавмент «Чорнобильської зони», який поповнюється за рахунок благодійних пожертв, зібраних під час Акції «Крок до життя» та станом на 31 березня 2012 року становив 25 775 грн.

Ендавмент конкурсу «Національна медична премія» має на меті акумулювати ресурси для надання премій для лікарів та працівників закладів охорони здоров’я та становить понад 15 000 грн.

В 2012 році був заснований Екологічний ендавмент, який має на меті акумулювати ресурси для реалізації екологічних ініціатив з очищення та відновлення навколишнього середовища. В липні 2012 року до нього був приєднаний Ендавмент «Чорнобильської зони». Станом на 31.12.2012 року Екологічний ендавмент становить понад 30 000 грн.

kp-en pp-en
sv-en

OUR RESULTS