We are in social networks

facebook vk twitter vimeo googleplus
Banner

Reviews of the Fund

Media About Us

Українська|Украинский|UkrainianАнглійська|Английский|English
Tuesday, 06 March 2012 20:17

Проект "Полювання на хамелеона"

Мета проекту: підвищувати обізнаність населення про розсіяний склероз з ціллю раннього виявлення захворювання та пропаганди здорового способу життя, збільшення державного фінансування для забезпечення пацієнтів ефективними лікарськими засобами превентивної медикаментозної терапії та необхідними засобами гігієни, а також фінансування на місцях через приватні внески громадян та бізнес-структур.

Проект стартував в червні 2012 року в рамках програми "Подаруй собі життя".

В межах реалізації проекту було проведено 2 прес-конференції, а також ряд інформаційно-фандрейзингових акцій протягом червня - серпня 2012 року.

Проект було переведено в стадію пасивної реалізації у вересні 2012 року за відсутності необхідного фінансування та політичної волі зі сторони відповідальних державних установ збільшити суму коштів на закупівлю лікарських засобів для боротьби із захворюванням.

Не зважаючи на призупинення публічних активностей, продовжує тривати соціальна кампанія в закладах охорони здоров'я та аптечних установах України щодо необхідності завчасної діагностики захворювання, проводиться робота по формуванню Наглядової Ради центру розсіяного склерозу м. Києва та планується фандрейзингова кампанія.

Бенефіціар проекту: Центр розсіяного склерозу м. Києва, який має потребу в придбанні апарату МРТ.

Проект ставив собі за мету забезпечити вирішення проблеми виявлення захворювання, але не брав на себе зобов'язання вирішувати проблему лікування. Основне завдання проекту - не дати захворюванню шансів поширюватися.

МБФ "ЗУН" не надає адресної чи будь-якої іншої допомоги для фізичних осіб, які хворіють на розсіяний склероз, та потребують коштів на придбання лікарських засобів.

kp-en pp-en
sv-en

OUR RESULTS