Ми в соціальних мережах

facebook vk twitter vimeo googleplus
Банер

Відгуки про фонд

ЗМІ про нас

Українська|Украинский|UkrainianАнглійська|Английский|English
Середа, 25 квітня 2012 22:00

Співачка KET-U та акордеоністи W-you

 

У четвер, 26 квітня 2012 року, коли вся Україна й увесь світ відзначали 26-у річницю Чорнобильської трагедії, на Софіївській площі кияни та гості столиці запалювали свічки пам’яті на знак скорботи та на підтримку руху за здорове майбутнє українського народу.

В межах акції відбулась виставка тематичних поштових листівок та плакатів, наданих організаторами, а також Національним екологічним центром України та Асоціацією дизайнерів-графіків “4 блок”. Всі зацікавлені перехожі мали змогу отримати інформацію про Чорнобильську трагедію, стан атомної енергетики та безпечну екологію.

Підтримати акцію “Крок до життя” та запалити свічку завітала співачка Наталія Валевська, а також більше 2000 мешканців та гостей Києва. Дует Star Angels прийняв участь у прямому ефірі, який влаштувала радіостанція “Еропа плюс” та ведуча Юлія Бурковська. Атмосферності заходу, під час запалювання свічок, своїми виступами додали співачка KET-U та акордеоністи W-you.

На акцію завітало багато іноземних-туристів, а також сімей з дітьми. Кожен небайдужий відвідувач акції “Крок до життя” мав змогу зробити свій особистий вклад в збереження та відродження природи. В межах акції генерувалися ресурси на провадження екологічних ініціатив, які пов’язані з вирішенням поточних проблем навколишнього середовища (відповідна утілізація непотрібних лікарських засобів та очищення Київсього водосховища).

Некомерційна, нерелігійна та незалежна акція «Крок до життя» відбувається вже у 13 раз (щомісяця, протягом 2011-2012 років) на незмінному місці – Софіївському майдані і покликана привернути увагу населення та змінити недбале та споживацьке ставлення до навколишнього середовища і його ресурсів, а також до продуктів індустріального розвитку.

yd od
sv

Наші результати