Ми в соціальних мережах

facebook vk twitter vimeo googleplus
Банер

Відгуки про фонд

ЗМІ про нас

Українська|Украинский|UkrainianАнглійська|Английский|English
Вівторок, 06 березня 2012 20:08

Програма "МедФармБанк"

МедФармБанк (Всеукраїнський Благодійний Медичний Фармацевтичний Банк) – благодійна програма для впровадження якісного медичного забезпечення cоціально вразливих груп населення, шляхом створення системи залучення та розподілу благодійних ресурсів у вигляді медикаментів.

Витрати населення на медичні послуги і ліки сьогодні є надзвичайно високими. Це спричиняє зниження доступності медичної допомоги і в свою чергу призводить до підвищення показників захворюваності і смертності в Україні. Відтак, активність в межах програми спрямована на: дітей-сиріт, інвалідів, самотніх людей похилого віку, багатодітних, неповних та економічно незахищених сімей та інших малозабезпечених осіб, які не мають можливості отримувати допомогу з боку рідних і близьких.

Мета програми: впровадження якісного медичного забезпечення соціально вразливих та незахищених категорій населення, шляхом створення системи залучення та розподілу благодійних ресурсів у вигляді лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Завдання програми:

  • Створення ефективної системи залучення (збору) лікарських засобів та виробів медичного призначення від фармацевтичних компаній та фізичних осіб;
  • Розподіл залучених лікарських засобів та товарів медичного призначення серед бенефіціарів проекту.
  • Створення системи залучення застарілих та невикористаних лікарських засобів для безпечної для довкілля їх утилізації.

Цільова аудиторія програми: діти сироти, інваліди, самотні особи похилого віку, багатодітні, вихованці інтернатів та дитячих будинків, мешканці зон позбавлення волі та інші малозабезпечені та незахищені громадяни.

Реалізація програми можлива завдяки: залученню пожертв від фармацевтичних підприємств-виробників, дистрибуторів, реалізаторів та імпортерів у вигляді медикаментів; проведення моніторингу потреб реципієнтів у лікарських засобах; організації логістики, транспортування та складування отриманих медикаментів; розподіл залучених благодійних ресурсів; аудит їх використання.

Діяльність програми полягає в залученні ліків (термін зберігання яких закінчується та неліквідного товару) від фармацевтичних компаній та передача їх соціально незахищеним верствам населення.За час існування програми було зроблено 7 передач медикаментів: 2010 – 1 благодійна акція “Вітамінки для дитинки”; 2011 - 2 передачі ліків від “Фармпланети”; 2011 – 1 передача ліків від “Фармпланети”; 2012 – 3 передачі лікарських препаратів та товарів медичного призначення за результатами акції збору ліків від громадян.

Отримувачі допомоги:

 

  • Всеукраїнська благодійна організація “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” (Чернігів);
  • Громадська організація “Фонд допомоги “Життя” (Київ);
  • Благодійний фонд “Інше життя” (Київ);
  • Всеукраїнська благодійна організація “Подолання” (Миколаїв);
  • Всеукраїнський благодійний фонд “Соціальне партнерство” (Київ);
  • Дитячий будинок “Колиска дитячої надії” (Київ);
  • Всеукраїнська благодійна організація “Конвіктус” (Київ).

 

Партнери та спонсори: фармацевтичні компанії, дистриб’ютори, Артур-К, ТОВ “Фармпланета”, тощо.

 

З березня 2013 року МедФармБанк розширює свою дію і тепер має на меті допомагати фізичним особам, які потребують ліків для лікування та інших виробів медичного призначення. Надання допомоги буде здійснюватися по мірі залучення благодійних коштів.Ми турбуємося про дітей, які хочуть бути здоровими!
100% залучених коштів скеровуються на прибдання ліків та надання іншої допомоги.

 

yd od
sv

Наші результати